Základem krbového kompletu je KRBOVÁ VLOŽKA jelikož tvoří funkční jádro krbu. Proto by měla být zvolena s maximálním uvážením o nárocích jaké jsou na ni v daném případě kladeny. Faktorů pro výběr je mnoho a proto doporučujeme nechat si poradit od odborných prodejců na provozovně V případě volby dle vlastního uvážení z produktového katalogu, by jste měli znát alespoň základní informace...... celý článek naleznete zde.

 


K realizacím či přímé distribuci nejčastěji doporučujeme krbové vložky těchto značek:

 

 Hoxter –topeniště pro klienty kteří si rádi připlatí za nejvyšší kvalitu. Teplovodní k.v.  včetně variant s výsuvnými dveřmi. Všechny typy mají možnost konceptu akumulačních obezdění ( hypokaust ). Relativně vyšší cena, avšak naprosto adekvátní vzhledem ke nejvyšší kvalitě a funkčnosti. Podpora objektů pro zpracování 3D návrhů.

 

stránky výrobce zde

 

 Topeniště Romotop mají velmi zajímavé ceny. V současnosti asi nejlepší poměr kvalita cena na našem trhu. Nabízené teplovodní varianty jsou pouze bez výsuvných dvířek. Dobrá podpora objektů pro zpracování 3D návrhů. 

stránky výrobce zde    

 


  Zajišťujeme servis - kompletní repase včetně možnosti přesklení variantou pyrolitického samočistícího skla. 

   

  

 Schmid –kvalitní Německý výrobce s zajímavou škálou rozměrů. Každá varianta o dané šířce prosklení má ještě další tři výškové varianty. 

Imagem

 


Další námi běžně používané značky : Flamen   Spartherm   Stûv   Bodart & Gonay   Jøtul

 Imagem                   

 

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...