PECE NA PEČENÍ CHLEBA, PIZZY A DALŠÍCH POTRAVIN   Imagem

 

Chcete mít na zahradě či pergole stylový prvek odlišující se od běžného zahradního krbu? Chcete se vrátit k tradici vašich babiček a upéct si pokrm zdravě přímo v peci vedle hořícího ohně? Chcete si sami upéct poctivý chleba s křupavou kůrkou? Lákají vás šťavnaté steaky? Vaše děti milují pravou pizzu? Nabízíme Vám provedení na klíč celého kompletu na míru nebo návrh a prodej komponentů. Jednotlivé sestavy lze objednat i přes náš e-shop ZDE.

 

  Hlavní výhody pecí: 
  • příprava pokrmů s pomocí sálavého tepla, nikoliv plamene
  • nízká spotřeba paliva kterou zajišťuje přídavná izolace pece která snižuje tepelné úniky
  • možnost volby barvy, struktury povrchu a celkového designu formou 3D návrhu 
  Imagem    Imagem

 


Náš tip! Základní stavebnicový korpus IGNIS. Cena základního korpusu je 17 600,- Kč + DPH. 

ImagemImagem       

Je sestaven z 11 kusů žárobetonových tvarovek které zajišťují vysokou mechanickou teplotní odolnost. Tato jednoduchá a přitom dostatečně masivní žárobetonová konstrukce zaručuje vysokou schopnost akumulace tepla. Po rozpálení pece proto vystačíte s velmi malým množstvím suchého dřeva po celý den pečení či rožnění. Tento univerzální rozměr užitné plochy pece je určen až pro 3 pizzy nebo 6 bochníků chleba. Výrobce nabízí i příslušenství z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů.


 

Skladba celého standardního kompletu pece:

 

  • Ohniště

Základem pece je ohniště s klenbou kterou dnes většinou ve formě stavebnicového žárobetonového korpusu, který tvoří kompaktní vnitřní povrch díky čemuž narozdíl od cihlové klenby nehrozí že bude něco oddrolovat do potravin. Zároveň i realizace není zdaleka tak pracná a požadovaný vnitřní tvar je zaručen.

 

  • Izolační přebal ohniště

Je tvořen z několika vrstev skládající se z reflexní folie, speciální žáruvzdorné izolace, pletiva, tepelně izolační omítky a silikonové fasádní barvy. Tímto korpus lze tedy tvarově dotvořit, například do podoby stylu hrubé hliněné pece atp.

 

  • Podstavec

Samotný podstavec se navrhuje obvykle na míru. Je tvořen z např. z tvárnic nebo kombinací ocelové kostry a dalších stavebních prvků. Podstavec i samotnou pec Vám samozřejmě rovněž vyprojektujeme v rámci služby 3D návrh na míru.

 

  • Komínek

Kovový komínek v černém laku se stříškou v kamnářském laku sjednoceným s dvířky. Výška dle potřeby na míru. V případně potřeby prostupu stříškou možno dodat i komplet třísložkový komín.

 

  • Dvířka

Základní kovová, nebo litinová ideálně s prosklením. Aktuální nabídka k dispozici u návrháře.

  

  • Příslušenství

Rovněž lze přiobjednat jednotlivé příslušenství jako lopaty, hrabla, teploměry atd. 

 


 

Galerie pro inspiraci 

Imagem Imagem Imagem Imagem Imagem Imagem Imagem Imagem

 

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...