Akumulační kamna na dřevo

Co si představit pod takým pojmom "akumulační kamna na dřevo"?

Občas se na nás obracejí klienti s poptávkou na akumulační kamna na dřevo či krbová kamna akumulační. Tímto termínem je možné definovat několik skupin produktů.

Může se jednat o klasická krbová kamna s přídavnými akumulačními díly, jako jsou přídavné akumulační prvky - desky či prstence umisťovanými do meziprostoru pláště kamen. Kompletní sortiment "akumulační krbová kamna" naleznete v našem e-shopu  ZDE .

Nebo TĚŽKÁ ČI STŘEDNĚ TĚŽKÁ STAVEBNICOVÁ KAMNA skládaná s masívních tvarovek například na bázi mastku nebo z ušlechtilých pohledových betonových dílů a podobně viz. ilustrační obrázek vpravo. U těchto kamen dochází k přímému přenosu energie ze spalin do masívních stěn kamen a  zajistí tak akumulaci čistě sálavého tepla až půl dne. 

Též se může jednat o stavěná (nepřenosná) šamotová akumulační kamna. Například s kamnovou vložkou a šamotovým tahem. Obvykle v povrchu s kachlemi či jen omítané. Tyto produkty zajistí akumulaci sálavého tepla až 24 hodin a nabízíme jako individuální stavěný spotřebič. Realizaci předchází grafická vizualizace - 3D návrh.