Clone of Krby

Uvažujete-li o pořízení krbu na klíč od kamnáře-krbaře, nebo jen o obezdívce krbové vložky svépomocí a nákupu komponentů pro stavbu krbu levně, potřebujete si každopádně upřesnit zadání formou zhotovení bezplatného grafického 3D návrhu obezdívky krbové vložky a zakomponování krbu do interiéru. K zadání nejlépe poslouží FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ 3D NÁVRHU krbu.

Na dotaz zájemců o krby ohledně možnosti ceny krbu vždy doporučujeme si u nás nechat zpracovat již zmiňovaný bezplatný grafický 3D návrh krbu ke kterému obdrží i přesnou CN krbu. Jde-li jim ale pouze o základní hrubou cenovou představu pořízení krbu, odkazujeme je zde na tento obecný ceník krbových kompletů, kde po dosazení ceny krbové vložky a sečtení dalších jednotlivých položek potřebných pro obezdívku krbové vložky a její zapojení do komína tuto orientační cenu krbového kompletu získají. 

Chcete-li si nejprve ujasnit v jakém stylu by obezdívka krbové vložky  mohla být, můžete nahlédnout pro inspiraci do naší galerie krby na klíč.

V případě zájmu o designové kamnářské omítky na krby si můžete prohlédnou nabídku ZDE

Budete-li na svém krbu požadovat jakýkoliv žulový či mramorový prvek jako např. parapet, můžete shlédnou náš vzorník materiálů pro krby ZDE

Našeho průvodce výběrem krbu doporučujeme těm, co si chtějí problematiku správné funkce krbu a výběru vhodného systému nejprve prostudovat, než se poptávkou krbu obrátí na techniky v provozovně A-Z KRBY.