Clone of Krby

Uvažujete-li o pořízení krbu na klíč od kamnáře-krbaře, nebo jen o obezdívce krbové vložky svépomocí a nákupu komponentů pro stavbu krbu levně, potřebujete si každopádně upřesnit zadání formou zhotovení bezplatného grafického 3D návrhu obezdívky krbové vložky a zakomponování krbu do interiéru. K nezávazné poptávce realizace krbového kompletu na klíč nejlépe poslouží FORMULÁŘ PRO ZPRACOVÁNÍ 3D NÁVRHU krbu. Další možností je návštěva provozovny nebo sjednání si schůzky na místě budoucí realizace.

Chcete-li si nejprve ujasnit v jakém stylu by obezdívka krbové vložky mohla být, můžete nahlédnout pro inspiraci do naší galerie.

Na dotaz zájemců o krby ohledně možnosti ceny krbu vždy doporučujeme si u nás nechat zpracovat již zmiňovaný bezplatný nezávazný grafický 3D NÁVRH krbu, ke kterému obdrží i přesnou CN krbu. Jde-li jim ale pouze o základní hrubou cenovou představu pořízení krbu, odkazujeme je zde na tento obecný ceník krbových kompletů, kde po dosazení ceny krbové vložky a sečtení dalších jednotlivých položek potřebných pro obezdívku krbové vložky a její zapojení do komína tuto orientační cenu krbového kompletu získají. 

Našeho PRŮVODCE VÝBĚREM KRBU doporučujeme těm, co si chtějí problematiku správné funkce krbu a výběru vhodného systému nejprve prostudovat, než se poptávkou krbu obrátí na techniky v provozovně A-Z KRBY.

V případě zájmu o designové kamnářské omítky na krby si můžete prohlédnou nabídku ZDE.

Budete-li na svém krbu požadovat jakýkoliv žulový či mramorový prvek jako např. parapet, můžete shlédnou náš vzorník materiálů pro krby ZDE.